tadeusz urbanski dane 0854/986 co to znaczy

Konto URBAŃSKI TADEUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0854/986. Kontakt do Tadeusz Urbański

Informacje Tadeusz Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0854/986), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0854/986
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Tadeusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Tadeusz Urbański Profil
Konto Tadeusz Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Tadeusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Tadeusz pochopnie.

Obywatel Tadeusz Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Tadeuzs; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.