tomasz urbanski dane 00415/158 co to znaczy

Konto URBAŃSKI TOMASZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00415/158. Kontakt do Tomasz Urbański adres

Informacje Tomasz Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tomasz), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00415/158), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski tomasz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00415/158
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Tomasz
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Tarnobrzeg
Konto Tomasz Urbański Profil
Konto Tomasz Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Tomasz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tomasz Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tomasz Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Tomasz pochopnie.

Obywatel Tomasz Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Tomazs; ludzie.

Dane osobowe Tomasz Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.