urban urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI URBAN ZENON profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/1225. Kontakt do Urban Zenon

Informacje Urban Zenon Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Urban Zenon), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/1225), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski urban to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/1225
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Urban Zenon
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Urban Zenon Urbański Profil
Konto Urban Zenon Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Urban Zenon) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Urban Zenon Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Urban Zenon Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Urban Zenon pochopnie.

Obywatel Urban Zenon Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Urban Zenon Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.