waclaw urbanski dane 01133/113 co to znaczy

Konto URBAŃSKI WACŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01133/113. Kontakt do Wacław Urbański adres

Informacje Wacław Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wacław), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01133/113), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski waclaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01133/113
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Wacław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wacław Urbański Profil
Konto Wacław Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Wacław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wacław Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wacław Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Wacław pochopnie.

Obywatel Wacław Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Wacłow; ludzie.

Dane osobowe Wacław Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.