waclaw urbanski dane 644/630 co to znaczy

Konto URBAŃSKI WACŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/630. Kontakt do Wacław Urbański adres i

Informacje Wacław Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wacław), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/630), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski waclaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/630
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Wacław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Wacław Urbański Profil
Konto Wacław Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Wacław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wacław Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wacław Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Wacław pochopnie.

Obywatel Wacław Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Wacłow; ludzie.

Dane osobowe Wacław Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.