walenty urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI WALENTY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0891/2365. Kontakt do Walenty Urbański

Informacje Walenty Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Walenty), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0891/2365), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski walenty to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0891/2365
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Walenty
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Walenty Urbański Profil
Konto Walenty Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Walenty) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Walenty Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Walenty Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Walenty pochopnie.

Obywatel Walenty Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Walenty Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.