witold urbanski dane 01753/119 co to znaczy

Konto URBAŃSKI WITOLD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01753/119. Kontakt do Witold Urbański adres

Informacje Witold Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Witold), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01753/119), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski witold to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01753/119
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Witold
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Witold Urbański Profil
Konto Witold Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Witold) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Witold Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Witold Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Witold pochopnie.

Obywatel Witold Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Witold Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.