wladyslaw urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0892/679. Kontakt do Władysław Urbański

Informacje Władysław Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0892/679), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0892/679
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Władysław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Władysław Urbański Profil
Konto Władysław Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .