wlodzimierz urbanski dane co to znaczy

Konto URBAŃSKI WŁODZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001102/2041. Kontakt do Włodzimierz

Informacje Włodzimierz Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Włodzimierz), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001102/2041), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski wlodzimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001102/2041
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Włodzimierz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Włodzimierz Urbański Profil
Konto Włodzimierz Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Włodzimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Włodzimierz Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Włodzimierz Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Włodzimierz pochopnie.

Obywatel Włodzimierz Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Włodzimierz Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.