zdzlaw urbanski dane 0806/2626 co to znaczy

Konto URBAŃSKI ZDZISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0806/2626. Kontakt do Zdzisław Urbański

Informacje Zdzisław Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zdzisław), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0806/2626), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski zdzislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0806/2626
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Zdzisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zdzisław Urbański Profil
Konto Zdzisław Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Zdzisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zdzisław Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zdzisław Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Zdzisław pochopnie.

Obywatel Zdzisław Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; Zdzisłow; ludzie.

Dane osobowe Zdzisław Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.