zenon urbanski dane 0891/1095 co to znaczy

Konto URBAŃSKI ZENON profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0891/1095. Kontakt do Zenon Urbański adres i

Informacje Zenon Urbański archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zenon), nazwiska (np. Urbański), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0891/1095), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanski zenon to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0891/1095
Nazwisko: Urbański
Imię/imiona: Zenon
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zenon Urbański Profil
Konto Zenon Urbański Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbański Zenon) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zenon Urbański), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zenon Urbański może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbański Zenon pochopnie.

Obywatel Zenon Urbański lista podobnych osób Urbańksi; Urbańskia; Urbańskiowie; ludzie.

Dane osobowe Zenon Urbański informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.