apoloniusz urbas dane co to znaczy

Konto URBAS APOLONIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1741. Kontakt do Apoloniusz Urbas

Informacje Apoloniusz Urbas archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Apoloniusz), nazwiska (np. Urbas), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1741), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbas apoloniusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1741
Nazwisko: Urbas
Imię/imiona: Apoloniusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Apoloniusz Urbas Profil
Konto Apoloniusz Urbas Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbas Apoloniusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Apoloniusz Urbas), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Apoloniusz Urbas może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbas Apoloniusz pochopnie.

Obywatel Apoloniusz Urbas lista podobnych osób Urbasa; Urbasowie; Apoloniuzs; Apolonuisz; ludzie.

Dane osobowe Apoloniusz Urbas informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.