marek urgacz dane 0706/301 co to znaczy

Konto URGACZ MAREK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0706/301. Kontakt do Marek Urgacz adres i

Informacje Marek Urgacz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marek), nazwiska (np. Urgacz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0706/301), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urgacz marek to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0706/301
Nazwisko: Urgacz
Imię/imiona: Marek
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Marek Urgacz Profil
Konto Marek Urgacz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urgacz Marek) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marek Urgacz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marek Urgacz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urgacz Marek pochopnie.

Obywatel Marek Urgacz lista podobnych osób Urgazc; Urgaczowi; Urgacza; Urgaczowie; Mraek; Morek; ludzie.

Dane osobowe Marek Urgacz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.