miroslaw urgacz dane 01753/228 co to znaczy

Konto URGACZ MIROSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01753/228. Kontakt do Mirosław Urgacz adres

Informacje Mirosław Urgacz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Mirosław), nazwiska (np. Urgacz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01753/228), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urgacz miroslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01753/228
Nazwisko: Urgacz
Imię/imiona: Mirosław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Mirosław Urgacz Profil
Konto Mirosław Urgacz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urgacz Mirosław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Mirosław Urgacz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Mirosław Urgacz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urgacz Mirosław pochopnie.

Obywatel Mirosław Urgacz lista podobnych osób Urgazc; Urgaczowi; Urgacza; Urgaczowie; Mirosłow; ludzie.

Dane osobowe Mirosław Urgacz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.