jerzy urjasz dane 001102/1986 co to znaczy

Konto URJASZ JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001102/1986. Kontakt do Jerzy Urjasz adres i

Informacje Jerzy Urjasz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Urjasz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001102/1986), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urjasz jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001102/1986
Nazwisko: Urjasz
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Jerzy Urjasz Profil
Konto Jerzy Urjasz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urjasz Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Urjasz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Urjasz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urjasz Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Urjasz lista podobnych osób Urjasza; Urjaszowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Urjasz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.