maria urlaub dane 980/161 co to znaczy

Konto URLAUB MARIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 980/161. Kontakt do Maria Urlaub adres i

Informacje Maria Urlaub archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Maria), nazwiska (np. Urlaub), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-980/161), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urlaub maria to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 980/161
Nazwisko: Urlaub
Imię/imiona: Maria
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Maria Urlaub Profil
Konto Maria Urlaub Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urlaub Maria) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Maria Urlaub), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Maria Urlaub może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urlaub Maria pochopnie.

Obywatel Maria Urlaub lista podobnych osób Urlauba; Urlaubowie; Mraia; Moria; ludzie.

Dane osobowe Maria Urlaub informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.