andrzej urlich dane 0912/2189 co to znaczy

Konto URLICH ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/2189. Kontakt do Andrzej Urlich adres i

Informacje Andrzej Urlich archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Urlich), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/2189), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urlich andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/2189
Nazwisko: Urlich
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Andrzej Urlich Profil
Konto Andrzej Urlich Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urlich Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Urlich), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Urlich może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urlich Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Urlich lista podobnych osób Urlih; Urlicha; Urlichowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Urlich informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.