czeslaw urlich dane 0833/488 co to znaczy

Konto URLICH CZESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0833/488. Kontakt do Czesław Urlich adres i

Informacje Czesław Urlich archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Czesław), nazwiska (np. Urlich), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0833/488), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urlich czeslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0833/488
Nazwisko: Urlich
Imię/imiona: Czesław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Czesław Urlich Profil
Konto Czesław Urlich Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urlich Czesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Czesław Urlich), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Czesław Urlich może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urlich Czesław pochopnie.

Obywatel Czesław Urlich lista podobnych osób Urlih; Urlicha; Urlichowie; Zcesław; Czesłow; ludzie.

Dane osobowe Czesław Urlich informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.