gustaw urlich dane 0912/2190 co to znaczy

Konto URLICH GUSTAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0912/2190. Kontakt do Gustaw Urlich adres i

Informacje Gustaw Urlich archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Gustaw), nazwiska (np. Urlich), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0912/2190), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urlich gustaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0912/2190
Nazwisko: Urlich
Imię/imiona: Gustaw
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Gustaw Urlich Profil
Konto Gustaw Urlich Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urlich Gustaw) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Gustaw Urlich), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Gustaw Urlich może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urlich Gustaw pochopnie.

Obywatel Gustaw Urlich lista podobnych osób Urlih; Urlicha; Urlichowie; Góstaw; ludzie.

Dane osobowe Gustaw Urlich informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.