jozef urlich dane 00283/972 co to znaczy

Konto URLICH JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00283/972. Kontakt do Józef Urlich adres i

Informacje Józef Urlich archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Urlich), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00283/972), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urlich jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00283/972
Nazwisko: Urlich
Imię/imiona: Józef
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Radom
Konto Józef Urlich Profil
Konto Józef Urlich Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urlich Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Urlich), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Urlich może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urlich Józef pochopnie.

Obywatel Józef Urlich lista podobnych osób Urlih; Urlicha; Urlichowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Urlich informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.