stanlaw uroda dane 0902/843 co to znaczy

Konto URODA STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0902/843. Kontakt do Stanisław Uroda adres

Informacje Stanisław Uroda archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Uroda), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0902/843), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uroda stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0902/843
Nazwisko: Uroda
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Uroda Profil
Konto Stanisław Uroda Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uroda Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Uroda), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Uroda może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uroda Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Uroda lista podobnych osób Urodaa; Urodaowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Uroda informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.