elzbieta urodastankiewicz co to znaczy

Konto URODASTANKIEWICZ ELŻBIETA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 002086/1713. Kontakt do Elżbieta

Informacje Elżbieta Urodastankiewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Elżbieta), nazwiska (np. Urodastankiewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-002086/1713), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urodastankiewicz elzbieta to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 002086/1713
Nazwisko: Urodastankiewicz
Imię/imiona: Elżbieta
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Elżbieta Urodastankiewicz Profil
Konto Elżbieta Urodastankiewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urodastankiewicz Elżbieta) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Elżbieta Urodastankiewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Elżbieta Urodastankiewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urodastankiewicz Elżbieta pochopnie.

Obywatel Elżbieta Urodastankiewicz lista podobnych osób Urodastankiewizc; Urodastankiewiczowi; Urodastnakiewicz; Urodastankiewicza; Urodastankiewiczowie; ludzie.

Dane osobowe Elżbieta Urodastankiewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.