piotr urowski dane 00456/45 co to znaczy

Konto UROWSKI PIOTR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00456/45. Kontakt do Piotr Urowski adres i

Informacje Piotr Urowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Piotr), nazwiska (np. Urowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00456/45), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urowski piotr to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00456/45
Nazwisko: Urowski
Imię/imiona: Piotr
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Piotr Urowski Profil
Konto Piotr Urowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urowski Piotr) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Piotr Urowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Piotr Urowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urowski Piotr pochopnie.

Obywatel Piotr Urowski lista podobnych osób Urowksi; Urowskia; Urowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Piotr Urowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.