edward urynowicz dane co to znaczy

Konto URYNOWICZ EDWARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0866/1077. Kontakt do Edward Urynowicz

Informacje Edward Urynowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edward), nazwiska (np. Urynowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0866/1077), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urynowicz edward to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0866/1077
Nazwisko: Urynowicz
Imię/imiona: Edward
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Edward Urynowicz Profil
Konto Edward Urynowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urynowicz Edward) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edward Urynowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edward Urynowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urynowicz Edward pochopnie.

Obywatel Edward Urynowicz lista podobnych osób Urynowizc; Urynowiczowi; Urynowicza; Urynowiczowie; Edwrad; ludzie.

Dane osobowe Edward Urynowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.