janina urynowicz dane 748/471 co to znaczy

Konto URYNOWICZ JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 748/471. Kontakt do Janina Urynowicz adres

Informacje Janina Urynowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Urynowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-748/471), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urynowicz janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 748/471
Nazwisko: Urynowicz
Imię/imiona: Janina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Janina Urynowicz Profil
Konto Janina Urynowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urynowicz Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Urynowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Urynowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urynowicz Janina pochopnie.

Obywatel Janina Urynowicz lista podobnych osób Urynowizc; Urynowiczowi; Urynowicza; Urynowiczowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Urynowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.