stanlaw urynowicz dane co to znaczy

Konto URYNOWICZ STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0854/587. Kontakt do Stanisław

Informacje Stanisław Urynowicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Urynowicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0854/587), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urynowicz stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0854/587
Nazwisko: Urynowicz
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Urynowicz Profil
Konto Stanisław Urynowicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urynowicz Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Urynowicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Urynowicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urynowicz Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Urynowicz lista podobnych osób Urynowizc; Urynowiczowi; Urynowicza; Urynowiczowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Urynowicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.