jadwiga uryszek dane 0993/755 co to znaczy

Konto URYSZEK JADWIGA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0993/755. Kontakt do Jadwiga Uryszek adres

Informacje Jadwiga Uryszek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jadwiga), nazwiska (np. Uryszek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0993/755), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uryszek jadwiga to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0993/755
Nazwisko: Uryszek
Imię/imiona: Jadwiga
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jadwiga Uryszek Profil
Konto Jadwiga Uryszek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uryszek Jadwiga) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jadwiga Uryszek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jadwiga Uryszek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uryszek Jadwiga pochopnie.

Obywatel Jadwiga Uryszek lista podobnych osób Uryszeka; Uryszekowie; ludzie.

Dane osobowe Jadwiga Uryszek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.