zachariusz uryszek dane co to znaczy

Konto URYSZEK ZACHARIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0866/1078. Kontakt do Zachariusz Uryszek

Informacje Zachariusz Uryszek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zachariusz), nazwiska (np. Uryszek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0866/1078), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uryszek zachariusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0866/1078
Nazwisko: Uryszek
Imię/imiona: Zachariusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Zachariusz Uryszek Profil
Konto Zachariusz Uryszek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uryszek Zachariusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zachariusz Uryszek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zachariusz Uryszek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uryszek Zachariusz pochopnie.

Obywatel Zachariusz Uryszek lista podobnych osób Uryszeka; Uryszekowie; Zachariuzs; Zahariusz; Zacharuisz; Zachraiusz; ludzie.

Dane osobowe Zachariusz Uryszek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.