florjan uryzaj dane 0604/1691 co to znaczy

Konto URYZAJ FLORJAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/1691. Kontakt do Florjan Uryzaj adres i

Informacje Florjan Uryzaj archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Florjan), nazwiska (np. Uryzaj), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/1691), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uryzaj florjan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/1691
Nazwisko: Uryzaj
Imię/imiona: Florjan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Florjan Uryzaj Profil
Konto Florjan Uryzaj Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uryzaj Florjan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Florjan Uryzaj), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Florjan Uryzaj może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uryzaj Florjan pochopnie.

Obywatel Florjan Uryzaj lista podobnych osób Uryzaja; Uryzajowie; ludzie.

Dane osobowe Florjan Uryzaj informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.