pietka uryzaj dane 0193/5220 co to znaczy

Konto URYZAJ PIĘTKA JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/5220. Kontakt do Piętka Janina

Informacje Piętka Janina Uryzaj archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Piętka Janina), nazwiska (np. Uryzaj), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/5220), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uryzaj pietka to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/5220
Nazwisko: Uryzaj
Imię/imiona: Piętka Janina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Piętka Janina Uryzaj Profil
Konto Piętka Janina Uryzaj Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uryzaj Piętka Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Piętka Janina Uryzaj), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Piętka Janina Uryzaj może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uryzaj Piętka Janina pochopnie.

Obywatel Piętka Janina Uryzaj lista podobnych osób Uryzaja; Uryzajowie; Piętka Janima; ludzie.

Dane osobowe Piętka Janina Uryzaj informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.