feliksa urzykowska dane co to znaczy

Konto URZYKOWSKA FELIKSA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 707/220. Kontakt do Feliksa Urzykowska

Informacje Feliksa Urzykowska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Feliksa), nazwiska (np. Urzykowska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-707/220), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urzykowska feliksa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 707/220
Nazwisko: Urzykowska
Imię/imiona: Feliksa
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Feliksa Urzykowska Profil
Konto Feliksa Urzykowska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urzykowska Feliksa) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Feliksa Urzykowska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Feliksa Urzykowska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urzykowska Feliksa pochopnie.

Obywatel Feliksa Urzykowska lista podobnych osób Urzykowksa; Urzykowskaa; Urzykowskaowie; ludzie.

Dane osobowe Feliksa Urzykowska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.