czeslaw urzykowski dane co to znaczy

Konto URZYKOWSKI CZESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0218/300. Kontakt do Czesław Urzykowski

Informacje Czesław Urzykowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Czesław), nazwiska (np. Urzykowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0218/300), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urzykowski czeslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0218/300
Nazwisko: Urzykowski
Imię/imiona: Czesław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Czesław Urzykowski Profil
Konto Czesław Urzykowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urzykowski Czesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Czesław Urzykowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Czesław Urzykowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urzykowski Czesław pochopnie.

Obywatel Czesław Urzykowski lista podobnych osób Urzykowksi; Urzykowskia; Urzykowskiowie; Zcesław; Czesłow; ludzie.

Dane osobowe Czesław Urzykowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.