janedward urzykowski dane co to znaczy

Konto URZYKOWSKI JANEDWARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/840. Kontakt do Janedward

Informacje Janedward Urzykowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janedward), nazwiska (np. Urzykowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/840), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urzykowski janedward to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/840
Nazwisko: Urzykowski
Imię/imiona: Janedward
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Janedward Urzykowski Profil
Konto Janedward Urzykowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urzykowski Janedward) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janedward Urzykowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janedward Urzykowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urzykowski Janedward pochopnie.

Obywatel Janedward Urzykowski lista podobnych osób Urzykowksi; Urzykowskia; Urzykowskiowie; Janedwrad; ludzie.

Dane osobowe Janedward Urzykowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.