jerzy urzykowski dane co to znaczy

Konto URZYKOWSKI JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/843. Kontakt do Jerzy Urzykowski

Informacje Jerzy Urzykowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Urzykowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/843), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urzykowski jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/843
Nazwisko: Urzykowski
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jerzy Urzykowski Profil
Konto Jerzy Urzykowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urzykowski Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Urzykowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Urzykowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urzykowski Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Urzykowski lista podobnych osób Urzykowksi; Urzykowskia; Urzykowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Urzykowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.