stanlaw urzykowski dane co to znaczy

Konto URZYKOWSKI STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/934. Kontakt do Stanisław

Informacje Stanisław Urzykowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Urzykowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/934), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urzykowski stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/934
Nazwisko: Urzykowski
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Urzykowski Profil
Konto Stanisław Urzykowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urzykowski Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Urzykowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Urzykowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urzykowski Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Urzykowski lista podobnych osób Urzykowksi; Urzykowskia; Urzykowskiowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Urzykowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.