edward usak dane 00612/448 co to znaczy

Konto USAK EDWARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/448. Kontakt do Edward Usak adres i

Informacje Edward Usak archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edward), nazwiska (np. Usak), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/448), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usak edward to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/448
Nazwisko: Usak
Imię/imiona: Edward
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Edward Usak Profil
Konto Edward Usak Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usak Edward) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edward Usak), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edward Usak może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usak Edward pochopnie.

Obywatel Edward Usak lista podobnych osób Usaka; Usakowie; Edwrad; ludzie.

Dane osobowe Edward Usak informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.