henryk usakowski dane co to znaczy

Konto USAKOWSKI HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/2616. Kontakt do Henryk Usakowski

Informacje Henryk Usakowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Usakowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/2616), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usakowski henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/2616
Nazwisko: Usakowski
Imię/imiona: Henryk
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Henryk Usakowski Profil
Konto Henryk Usakowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usakowski Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Usakowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Usakowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usakowski Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Usakowski lista podobnych osób Usakowksi; Usakowskia; Usakowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Usakowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.