azembska usarek dane co to znaczy

Konto USAREK AZEMBSKA KRYSTYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00945/1161. Kontakt do Azembska

Informacje Azembska Krystyna Usarek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Azembska Krystyna), nazwiska (np. Usarek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00945/1161), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usarek azembska to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00945/1161
Nazwisko: Usarek
Imię/imiona: Azembska Krystyna
Jednostka:
Nazwa bazy: STEFANIA
Konto Azembska Krystyna Usarek Profil
Konto Azembska Krystyna Usarek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usarek Azembska Krystyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Azembska Krystyna Usarek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Azembska Krystyna Usarek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usarek Azembska Krystyna pochopnie.

Obywatel Azembska Krystyna Usarek lista podobnych osób Usareka; Usarekowie; ludzie.

Dane osobowe Azembska Krystyna Usarek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.