aleksander uscilko dane co to znaczy

Konto UŚCIŁKO ALEKSANDER profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/1348. Kontakt do Aleksander Uściłko

Informacje Aleksander Uściłko archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Aleksander), nazwiska (np. Uściłko), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/1348), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uscilko aleksander to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/1348
Nazwisko: Uściłko
Imię/imiona: Aleksander
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Aleksander Uściłko Profil
Konto Aleksander Uściłko Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uściłko Aleksander) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Aleksander Uściłko), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Aleksander Uściłko może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uściłko Aleksander pochopnie.

Obywatel Aleksander Uściłko lista podobnych osób Uściłkoa; Uściłkoowie; ludzie.

Dane osobowe Aleksander Uściłko informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.