bronlaw uscilo dane 01000/1431 co to znaczy

Konto UŚCIŁO BRONISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01000/1431. Kontakt do Bronisław Uściło

Informacje Bronisław Uściło archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Bronisław), nazwiska (np. Uściło), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01000/1431), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uscilo bronislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01000/1431
Nazwisko: Uściło
Imię/imiona: Bronisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Bronisław Uściło Profil
Konto Bronisław Uściło Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uściło Bronisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Bronisław Uściło), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Bronisław Uściło może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uściło Bronisław pochopnie.

Obywatel Bronisław Uściło lista podobnych osób Uściłoa; Uściłoowie; Bronisłow; ludzie.

Dane osobowe Bronisław Uściło informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.