stefan uscilowski dane co to znaczy

Konto UŚCIŁOWSKI STEFAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0911/534. Kontakt do Stefan Uściłowski

Informacje Stefan Uściłowski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefan), nazwiska (np. Uściłowski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0911/534), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uscilowski stefan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0911/534
Nazwisko: Uściłowski
Imię/imiona: Stefan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stefan Uściłowski Profil
Konto Stefan Uściłowski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uściłowski Stefan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefan Uściłowski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefan Uściłowski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uściłowski Stefan pochopnie.

Obywatel Stefan Uściłowski lista podobnych osób Uściłowksi; Uściłowskia; Uściłowskiowie; ludzie.

Dane osobowe Stefan Uściłowski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.