marzena uscim dane 109/242 co to znaczy

Konto UŚCIM MARZENA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU PF 109/242. Kontakt do Marzena Uścim adres i

Informacje Marzena Uścim archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marzena), nazwiska (np. Uścim), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-PF-109/242), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uscim marzena to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU PF 109/242
Nazwisko: Uścim
Imię/imiona: Marzena
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Marzena Uścim Profil
Konto Marzena Uścim Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uścim Marzena) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marzena Uścim), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marzena Uścim może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uścim Marzena pochopnie.

Obywatel Marzena Uścim lista podobnych osób Uścima; Uścimowie; Mrazena; Morzena; ludzie.

Dane osobowe Marzena Uścim informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.