franczka uscinska dane co to znaczy

Konto UŚCIŃSKA FRANCISZKA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0772/552. Kontakt do Franciszka

Informacje Franciszka Uścińska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Franciszka), nazwiska (np. Uścińska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0772/552), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uscinska franciszka to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0772/552
Nazwisko: Uścińska
Imię/imiona: Franciszka
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Franciszka Uścińska Profil
Konto Franciszka Uścińska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uścińska Franciszka) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Franciszka Uścińska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Franciszka Uścińska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uścińska Franciszka pochopnie.

Obywatel Franciszka Uścińska lista podobnych osób Uścińksa; Uścińskaa; Uścińskaowie; Francizska; Farnciszka; ludzie.

Dane osobowe Franciszka Uścińska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.