julian usel dane 01050/931 co to znaczy

Konto USELIS JULIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/931. Kontakt do Julian Uselis adres i

Informacje Julian Uselis archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Julian), nazwiska (np. Uselis), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/931), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uselis julian to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/931
Nazwisko: Uselis
Imię/imiona: Julian
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Julian Uselis Profil
Konto Julian Uselis Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uselis Julian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Julian Uselis), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Julian Uselis może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uselis Julian pochopnie.

Obywatel Julian Uselis lista podobnych osób Uselisa; Uselisowie; ludzie.

Dane osobowe Julian Uselis informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.