witold usiadek dane 0854/1098 co to znaczy

Konto USIĄDEK WITOLD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0854/1098. Kontakt do Witold Usiądek adres i

Informacje Witold Usiądek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Witold), nazwiska (np. Usiądek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0854/1098), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usiadek witold to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0854/1098
Nazwisko: Usiądek
Imię/imiona: Witold
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Witold Usiądek Profil
Konto Witold Usiądek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usiądek Witold) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Witold Usiądek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Witold Usiądek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usiądek Witold pochopnie.

Obywatel Witold Usiądek lista podobnych osób Usiądeka; Usiądekowie; ludzie.

Dane osobowe Witold Usiądek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.