zbigniew usiadek dane co to znaczy

Konto USIĄDEK ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/5199. Kontakt do Zbigniew Usiądek

Informacje Zbigniew Usiądek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Usiądek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/5199), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usiadek zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/5199
Nazwisko: Usiądek
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Zbigniew Usiądek Profil
Konto Zbigniew Usiądek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usiądek Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Usiądek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Usiądek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usiądek Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Usiądek lista podobnych osób Usiądeka; Usiądekowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Usiądek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .