stefan usielski dane 0218/2126 co to znaczy

Konto USIELSKI STEFAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0218/2126. Kontakt do Stefan Usielski adres

Informacje Stefan Usielski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefan), nazwiska (np. Usielski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0218/2126), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usielski stefan to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0218/2126
Nazwisko: Usielski
Imię/imiona: Stefan
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stefan Usielski Profil
Konto Stefan Usielski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usielski Stefan) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefan Usielski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefan Usielski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usielski Stefan pochopnie.

Obywatel Stefan Usielski lista podobnych osób Usielksi; Usielskia; Usielskiowie; ludzie.

Dane osobowe Stefan Usielski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.