jozef usinski dane 0872/659 co to znaczy

Konto USIŃSKI JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0872/659. Kontakt do Józef Usiński adres i

Informacje Józef Usiński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Usiński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU--0872/659), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usinski jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0872/659
Nazwisko: Usiński
Imię/imiona: Józef
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Józef Usiński Profil
Konto Józef Usiński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usiński Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Usiński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Usiński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usiński Józef pochopnie.

Obywatel Józef Usiński lista podobnych osób Usińksi; Usińskia; Usińskiowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Usiński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.