janina usiukiewicz dane co to znaczy

Konto USIUKIEWICZ JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1743. Kontakt do Janina Usiukiewicz

Informacje Janina Usiukiewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Usiukiewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1743), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usiukiewicz janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1743
Nazwisko: Usiukiewicz
Imię/imiona: Janina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Janina Usiukiewicz Profil
Konto Janina Usiukiewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Usiukiewicz Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Usiukiewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Usiukiewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Usiukiewicz Janina pochopnie.

Obywatel Janina Usiukiewicz lista podobnych osób Usiukiewizc; Usiukiewiczowi; Usiukiewicza; Usiukiewiczowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Usiukiewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.