zdzlaw usmial dane 001134/2506 co to znaczy

Konto UŚMIAŁ ZDZISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/2506. Kontakt do Zdzisław Uśmiał

Informacje Zdzisław Uśmiał archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zdzisław), nazwiska (np. Uśmiał), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/2506), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na usmial zdzislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/2506
Nazwisko: Uśmiał
Imię/imiona: Zdzisław
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Zdzisław Uśmiał Profil
Konto Zdzisław Uśmiał Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uśmiał Zdzisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zdzisław Uśmiał), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zdzisław Uśmiał może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uśmiał Zdzisław pochopnie.

Obywatel Zdzisław Uśmiał lista podobnych osób Uśmiała; Uśmiałowie; Zdzisłow; ludzie.

Dane osobowe Zdzisław Uśmiał informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.